فروشگاه محتوای دیجیتال تیچیار | TEEACHYAR

فروشگاه محتوای دیجیتال تیچیار | TEEACHYAR

تیچیار، زیر نظر گروهی از متخصصان علوم تربیتی، تکنولوژی آموزشی و آی تی بوده و سعی می‌کنیم در نیازسنجی و ارتقا سطح حرفه ای شما گامی برداریم.

نظرسنجی سایت

آمار سایت

نظرسنجی سایت

چه دسته بندی محصولاتی را به سایت اضافه نماییم؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 115
  • بازدید دیروز : 142
  • بازدید کل : 290471

تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی تا دانشگاه (حضوری-غیرحضوری) توسط استاد دانشگاه


تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی تا دانشگاه (حضوری-غیرحضوری) توسط استاد دانشگاه

بسیاری از شما حتما حرف و حدیث هایی درباره سختی یادگیری درس ریاضی برای دانش آموزان شنیده اید . می دانیم که ریاضی درس فرمول ها و تحلیل گری هاست و بدون شک همگی ما خاطرات جالبی از کلاس ریاضی در ذهنمان باقی مانده است .

حال به عنوان کسی که می خواهیم فرزندان مان را در یادگیری ریاضی کمک کنیم نیاز به آگاهی از اصول درست تدریس داریم . برای تدریس خصوصی بهتر است ، با توجه به تغییر شرایط مختلف دانش آموزان همگام با آن ها جلو برویم ، به همین دلیل در ادامه برای آشنایی شما روش های درست تدریس درس ریاضی را شرح داده ایم .

 

راهنمای مرحله به مرحله تدریس مباحث درس ریاضی

درس ریاضی مباحث مختلفی دارد که هر کدام می بایست جداگانه آموزش داده شود و گاهی اوقات این مباحث با یکدیگر ترکیب می شون که این می تواند موضوع یک درس جدید باشد . با انجام دادن مراحل زیر می توانید یک مبحث ریاضی را از ابتدا تا انتها به دانش آموز خود آموزش دهید .

 

تعیین زمان معلوم

 

ساعت خاصی را برای تدریس ریاضی به دانش آموزتان تعیین کنید چرا که همین سر وقت بودن جدیت شما در تدریس را به آن ها ثابت می کند و لازم به ذکر است که بعضی از دانش آموزان در ساعات خاصی بهتر می توانند درس ریاضی را یاد بگیرند . پس شما می بایست این ساعت مشخص را برای فرزند خود پیدا کنید .

 

مثال از زندگی روزمره

 

برای معرفی یک مبحث جدید ریاضی ابتدا با یک مثال استفاده آن را در زندگی روزمره شرح دهید . برای مثال اگر می خواهید به دانش آموز خود مبحث ضرب را آموزش بدهید ، از استفاده از ضرب در زندگی روزمره مثال بزنید ، مثال هایی که خارج از کلاس درس اتفاق می افتد . روش دیگری که می توانید استفاده کنید استفاده از نشان دادن مباحث با استفاده از وسایل اطراف است . به طور مثال اگر مبحث شما تقسیم است ،می توانید از تعدادی مداد یا وسیله دیگری استفاده کنید و از دانش آموز بخواهید آن ها را به طور مساوی بین خودش و شما تقسیم نماید . و بعد از اینکه این کار را انجام داد می توانید به راحتی مبحث تقسیم را به او معرفی کنید . اگر بیرون از کلاس و در زندگی روزمره به مثالی در مورد مبحث مورد نظر برخوردید ، حتما به آن اشاره کرده و در مورد آن با دانش آموز صحبت کنید .

  

مسئله را به قسمت های کوچک تر تقسیم کنید .


می توانید با توضیح کامل یک مسئله ریاضی شروع کرده و بعد آن را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنید . این به دانش آموز کمک می کند بهتر مسئله را متوجه شود و روش حل مسئله را خوب به خاطر بسپارد . به طور مثال ابتدا با نوشتن 2x3=6 شروع می کنید اما بعد به آنها نشان می دهید که چگونه به این نتیجه رسیدید. به این صورت که پای تخته می نویسید 2+2+2 و بعد از او می خواهید اعداد را جمع ببندند تا متوجه شوند ضرب فقط راه کوتاه تری از جمع یک عدد با خودش است .

 

با مثال های ساده شروع کنید .


در ابتدای کار از ساده ترین مثال ها استفاده کنید و قدم به قدم هر مثال را توضیح دهید . برای نوشتن مثال از رنگ های مختلف استفاده کنید . و هر مرحله را به دقت برای دانش آموز توضیح دهید . فرصت کافی به دانش آموز بدهید تا مبحث را یاد بگیرد و اگر سوالی داشت ، سوال هایش را به دقت پاسخ دهید .

 

حالا نوبت مثال پیچیده تر است .


اگر دانش آموز سوال دیگری نداشت ، سراغ یک مثال سخت تر بروید . این بار اما به جای آن که سوال را با توضیح برایش حل کنید ، از او بخواهید که شما را راهنمایی کند . اگر در راهنمایی شما دچار اشتباه شد ، نکات کلیدی مبحث را به او یادآوری کنید .

 

به هر استثنایی که وجود دارد اشاره کنید .

 

در اکثر مفاهیم ریاضی استثنا وجود دارد . ابتدا باید از اینکه دانش آموز مبحث را کامل متوجه شده اطمینان حاصل نمایید . برای مثال در مبحث تقسیم ، شما نمی توانید هیچ عددی را تقسیم بر صفر کنید . سعی کنید استثنا را همیشه با یک مثال توضیح دهید : مثلا شما نمی توانید 5 تکه شکلات را بین 0 نفر تقسیم کنید .

 

تمرین کنید .


باید فرصت تمرین زیادی به دانش آموز بدهید تا بتواند مباحث ریاضی را بیاموزد. هم چنین دروس ریاضی باید مرتب مرور شوند تا در ذهن دانش آموز ثبت گردند. اگر ممکن است سوالات معمولی را با سوالات واقعی ترکیب کنید (برای مثال تعدادی سوال تقسیم معمولی و تعدادی سوال تقسیم از اتفاقات روزمره) . می توانید ابتدا از دانش آموز بخواهید که روی یک برگه تعدادی تمرین را انجام دهد . سپس شروع به پرسیدن سوال های شفاهی کنید و هر زمان که پاسخ دانش آموز اشتباه بود ،از او بخواهید آن سوال را روی برگه حل کند تا متوجه اشتباهش بشود .


پیشرفت دانش آموز را بیازمایید .


بعد از انجام تمام مراحل بالا ، حال نوبت آن است که میزان درک دانش آموز از مبحث مورد نظر را محک بزنید . پس از دانش آموز امتحان بگیرید و بعد از تصحیح برگه امتحانی در صورت وجود هرگونه اشتباه دوباره آن را با دانش آموز مرور کنید .

 

 

بهترین روشهای تدریس ریاضی

قبل از شروع تدریس ریاضی ، مبحثی که قصد تدریس آن را دارید مطالعه نموده و خودتان را برای پاسخ دادن به سوالات احتمالی دانش آموز آماده کنید . در ضمن به عنوان یک شخص با اعتماد به نفس و البته پر انرژی کارتان را شروع کنید . در ادامه روش های کاربردی مختلفی برای تدریس ریاضی را مشاهده می کنید .

 

استفاده از مثال های تصویری و داستان


برای تدریس به کودکان استفاده از مثال های تصویری و داشتان بسیار مفید خواهد بود. این روش به کودکان کمک خواهد کرد تا آن چه را که شما آموزش داده اید در ذهنشان به طور کامل تصور کنند و مبحث ریاضی برایشان از یک موضوع مبهم تبدیل به مسئله ای قابل لمس می شود .

 

بازی و ریاضی


تبدیل تمرین ریاضی به یک بازی سرگرم کننده می تواند هر کودکی را به ریاضی علاقه مند کند . اگر به کودک مان کمک کنیم تا حل مسائل ریاضی را مثل یک بازی ببیند دیگر ترسی از درس ریاضی نخواهد داشت .

 

خلاقیت خودتان را فراموش نکنید .

 

روش های ذکر شده در بالا تنها تعداد کمی از روش های تدریس ریاضی می باشند . فراموش نکنید که خود شما نیز می توانید با ابداع روش های جدید ریاضی را برای کودک خود به یک درس سرگرم کننده و جذاب تبدیل کنید . یکی دیگر از روش های تقویت درس ریاضی فرزندتان دانلود نمونه سوالات امتحانی می باشد . بنابراین به شما والدین عزیز توصیه می کنیم از هیچ روش جدیدی دریغ نکنید اما با توجه به اینکه روحیات هر کودکی با دیگری متفاوت است اگر هر روشی روی فرزند شما جواب نداد آن را متوقف کنید . هم چنین برای مطالعه بیشتر درباره روش های تدریس خصوصی توصیه می کنیم به مقاله زیر رجوع کنید .

مبلغ واقعی 200,000 تومان    5% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 190,000 تومان

افزودن به سبد خرید
  انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 1286

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

ترجمه کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶ میلیون دلار تبدیل کنیم؟

ترجمه کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶ میلیون دلار تبدیل کنیم؟

به نام خداوند بزرگ و روزی دهنده با سلام  چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵‌.۶ میلیون دلار تبدیل کنیم برای پاسخ به این سوال خواندن این کتاب را بسیار توصیه میکنم  موفق و سلامت و ثروتمند باشید ... ...

درامدزایی در خواب! (تعجب نکنید! بخوانید)

درامدزایی در خواب! (تعجب نکنید! بخوانید)

با این پکیج آموزشی شما تمامی روش های قانونی و حلالی که میتونید باهاشون حتی توی خواب هم از اینترنت پول در بیارید رو کامل و با ذکر جزئیات و تجربیات یاد می گیرید. پس اگه واقعا دنبال رشد و موفقیت هستید این صفحه رو کامل بخونید.   بیل گیتس سازنده و مالک مایکروسافت یا جف بزوس ... ...

پکیج کسب درآمد میلیونی ( تضمینی و تست شده)

بسم الله الرحمن الرحیم  *کسب درآمد از اینترنت روزانه ۲،۰۰۰،۰۰۰ میلیون تومان تضمینی و تست شده*  آپدیت جدید آبان ۱۴۰۲  ((آموزش صفر تا صد کسب درآمد اینترنتی بالای ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون تومان ماهانه، پشتیبانی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته، ۱۰۰%حلال شرعی، کاملاً واقعی و تست ...

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

دانلود نمونه فاکتور آماده با فرمت ورد - اکسل و عکس

 همانطور که می دانید یکی از الزامات اولیه راه اندازی یک کسب و کار فاکتور فروش می باشد. اگر دوست ندارید هزینه گزافی بابت طراحی فاکتور بپردازید و تمایلی هم به استفاده از فاکتورهای آماده که در بازار به فروش می رسد ندارید می توانید از فاکتورهایی که با فرمت های Word و  Excel و ... ...

کسب درآمد روزانه تا 2/5 میلیون تومان در منزل

کسب درآمد روزانه تا 2/5 میلیون تومان در منزل

بنام خدا   تبریک میگوییم به شما ، شما اکنون جزئی از یک درصد افراد خوش فکر و هوشمند جامعه نود میلیونی ایران عزیز هستید . جزئی از اقلیت مثبت اندیش و پیگیر مسیر موفقیت . آدم های موفق هیچ گاه خسته نشدند و نگذاشتند انگیزه شان از بین برود و شما جزئی از آنها هستید .   این ... ...

کتاب لطفا گوسفند نباشید جلد یک و دو (فارسی)

کتاب لطفا گوسفند نباشید جلد یک و دو (فارسی)

 کتاب لطفاً گوسفند نباشید به اهتمام محمود نامنی از جمله برترین کتاب های خودشناسی و اصلاح الگوی زندگی شخصی است که در چند سال اخیر نگارش یافته است. خواندن این کتاب را برای همه افرادی که نمی خواهند گوسفند بمانند توصیه می نماییم. (انسان نمی تواند به آسمان نیندیشد ،مگر انسان ... ...

بانک شماره تلگرامی های فعال

بانک شماره تلگرامی های فعال

  این بانک اطلاعاتی، شامل شماره موبایل تلگرامی های فعال در سراسر  کشور می باشد. برای ارسال بانک شماره موبایل تلگرامی باید از طریق نرم افزار تبلیغات در تلگرام یا سامانه های پیامکی مثل شرکت آینوتی، شماره ها را وارد کرده و سپس شروع به ارسال تبلیغات در تلگرام و یا به ... ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید+برنامه کتابساز اندروید

نرم افزار برنامه ساز اندروید+برنامه کتابساز اندروید

طراحی و ساخت برنامه های اندروید بدون نیاز به حتی یک خط کد طراحی و ساخت برنامه ها بر روی دستگاه اندروید بدون نیاز به کامپیوتر و اینترنت تولید برنامه های بهینه و کم حجم و قابل نصب بر روی تمامی دستگاهاب اندروید امکان نمایش تبلیغات عدد در برنامه های ساخته شده و کسب درامد امکان ... ...

دانلود جزوه آموزش استخدام موکلین

دانلود جزوه آموزش استخدام موکلین

دانلود جزوه آموزش استخدام موکلین دانلود جزوه آموزش استخدام موکلین و عزیمت کتاب الکترونیکی بسیار ارزشمند در توضیحات این کتاب و به نوعی تیتر اصلی این جزوه آموزشی آمده است استخدام موکلین سوره توحید که افرادی که در زمینه علوم غزیبه و کتاب علوم غریبه فعالیت دارند با این موضوع ... ...

آموزش گام به گام و مقدماتی تحلیل تکنیکال بورس در دانشگاه صنعتی شریف

آموزش گام به گام و مقدماتی تحلیل تکنیکال بورس در دانشگاه صنعتی شریف

آموزش تصویری تحلیل تکنیکال بورس در دانشگاه صنعتی شریف. این کلاسهای آموزشی هر چند وقت یکبار برگذار میگردد و ثبت نام محدود و با مبالغ بالایی اجرا میشود. این آموزش فرصتی است برای کسانی که وقت برای حضور در کلاسها را ندارند و نیز مبالغ سنگین ثبت نام برایشان مشکل دارد. فایل ... ...

پکیج حرفه ای کسب درآمد با گوشی

پکیج حرفه ای کسب درآمد با گوشی

  سلام دوست عزیز: فرقی نمیکند که شما صاحب یک بیزینس باشید یا یک پیج شخصی داشته باشید ویا حتی کارمند یا کارگر باشید همه چیز به سرعت در حال پیشروی به سمت دنیای دیجیتال مارکتینگ و شبکه های مجازی است و چیزی که باعث پیشرفت شما در کار میشود داشتن اطلاعات درست و به روز است. پدر ... ...

روش اصلی موفقیت در کنکور و آزمون ها(پزشکی، حقوق، مهندسی، نمونه و تیزهوشان) با پکیج کنکورپلاس

روش اصلی موفقیت در کنکور و آزمون ها(پزشکی، حقوق، مهندسی، نمونه و تیزهوشان) با پکیج کنکورپلاس

 چطور یکی از طراحان پکیج کنکورپلاس از رتبه 20.000 تجربی به رتبه 600 ریاضی رسید؟ چطور یکی دیگر از طراحان پکیج به رتبه 55 تجربی رسید؟ چرا نباید یک سری اصول و رازها به شما گفته شود؟   اگر می خواهید از تکنیک ها و رازهای رتبه های برتر کنکور حتی رتبه 1 تجربی کشور آگاه ... ...

دانلود کتاب مسیحا از جبران خلیل جبران

دانلود کتاب مسیحا از جبران خلیل جبران

 مسیحا یا مسیح یا ماشیحا به معنی لغوی مسح شده ایده‌ای در ادیان ابراهیمی به معنی رهبری است که توسط خداوند انتخاب شده باشد. این فرد معمولاً شاه یا کاهنی است که توسط روغن مقدس مسح شده باشد. ایده مسیح از تورات نشات گرفته است. در تورات مسیح لزوماً یهودی نیست و از کورش شاهِ ... ...

پکیج آموزشی انواع راه های کسب درآمد اینترنتی بیش از 40 روش درآمد زایی

پکیج آموزشی انواع راه های کسب درآمد اینترنتی بیش از 40 روش درآمد زایی

برای دانلود این پکیج ارزشمند اینجا کلیک کنید                 بسته کسب درآمد آسان از اینترنت روزانه ۵۰۰ هزار تومان تا ۱٫۷۵۰٫۰۰۰ تومان  مناسب برای تمامی افراد با هر سن و دانشی میتواند زندگیت را عوض کند این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید فروش خود را با ... ...

دانلود مجموعه نمونه قرارداد ها

دانلود مجموعه نمونه قرارداد ها

بسیاری از افراد همواره برای نوشتن قرارداد با مشکل نحوه نگارش آن روبرو هستند و ممکن است قراردادی را به اشتباه تنظیم نمایند. نمونه قرار داد ها در هر زمینه به افراد کمک می کند تا در زمان عقد قرار داد بتوانند از آن به عنوان الگو استفاده نمایند و آن را مطابق با آنچه در نظر دارند ... ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست شده(تعجب نکنید! بخوانید)

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست شده(تعجب نکنید! بخوانید)

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست شده(تعجب نکنید! بخوانید)     این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل ... ...

کسب درآمد اینترنتی روزانه حداقل ٧٠هزار تومان تضمینی

کسب درآمد اینترنتی روزانه حداقل ٧٠هزار تومان تضمینی

سلام دوست خوبم   اگه از زندگی و کارت رضایت نداری.. اگه از وضعیت روحی و بی پولی خسته شدی..   اگه احساس میکنی همیشه تو تمامی کارها بازنده ای و اعتماد به نفس پایینی داری..   اگه میخوای یک فعالیت جدید رو شروع کنی ..   و یا حتی میخوای وضعیت زندگیتو بهتر و بهتر کنی و ... ...

دانلودپکیج ربات فالوور و لایک نامحدود و رایگان اینستاگرام(فوق حرفه ای)

دانلودپکیج ربات فالوور و لایک نامحدود و رایگان اینستاگرام(فوق حرفه ای)

     روشی برای فالوور و لایک اینستاگرام براتون گذاشتیم، که با قیمت ناچیزی میتونید جلوی دوستاتون کلاس بزارین :) توجه : این برنامه مصارف دیگری هم دارد که خودتان با آن آشنا خواهید شد.    تذکر مهم : تمامی سوالات و مشکلات شما در تلگرام و با آیدی کارشناس پشتیبانی یعنی ... ...

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

بسته کسب درآمد آسان از اینترنت روزانه ۵۰۰ هزار تومان تا ۱٫۷۵۰٫۰۰۰ تومان   مناسب برای تمامی افراد با هر سن و دانشی میتواند زندگیت را عوض کند این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید فروش خود را با این اموزش چندین برابر کنید وضعیت پکیج : کاملا فعال جدیدترین ... ...

دریافت فایل : کسب درآمد اینترنتی
مجله بوردا ژوئن ۲۰۱۵ بصورت فایل PDF

مجله بوردا ژوئن ۲۰۱۵ بصورت فایل PDF

   مجله بوردا ژوئن ۲۰۱۵ بصورت فایل PDF    مطالب مفید و مشابه : کاتالوگ لوازم خانگی ، فایل پی دی اف IKEA 2016 | مجلات عروس TWMGB2014web-The-Wedding مجله خیاطی Threads نوامبر ۲۰۱۵ مجله دکوراسیون داخلی خانه، حمام و دستشویی BARRON WinterCatalogue2015 کاتالوگ : ... ...

چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ؟

چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ؟

 چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم ؟  خیلی از وقت ها دوست داشته اید شخص و یا همسر خود را عشق خود نمایید. عاشق شدن به تمام معنا، طوری که هیچ کسی را به اندازه شما دوست نداشته باشد شما را کامل قبول داشته باشد و یا می خواهید دل کسی را بدست بیاورید و در این راه همیشه با شکست مواجه ... ...

پکیج کسب و کار اینترنتی کامل و خاص + هدیه ویژه

پکیج کسب و کار اینترنتی کامل و خاص + هدیه ویژه

  "راه هاییکه خود ما با آنها به موفقیت رسیدیم"   " اگرواقعا به درآمد نیاز دارید و خواهان موفقیت هستید، با دقت مطالب این صفحه را کامل تا انتهای آن مطالعه کنید. در غیر این صورت، می توانید با خیال راحت این صفحه را ترک کنید :) "   همیشه یادتون باشه که : «شما نباید برای ... ...

کسب درآمد 290هزار تومن در 70 دقیقه

کسب درآمد 290هزار تومن در 70 دقیقه

کسب درآمد 290/000تومن در 70 دقیقه توجه: دوستانی میان پیام میدن این سیستم شما چیه؟؟ شما اگه صفر تا صد توضیحات رو کاملبخونید ، اون موقع متوجه میشید ما گفتیم این روش چیه؟! پس حتما تا آخر توضیحات رو بخونید.( با این سیستم یاد میگیری چطوری از صفر با همین موبایلت روزی ۳۰ الی ... ...

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب درآمد میلیونی اینترنتی و تضمینی در منزل جدید ترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد در سال 1394   تعهد و ضمانت ما : در عرض فقط یک ساعت اول کسب درآمد نمایید بعد از درآمد آن این مجموعه را خریداری نمایید می دانیم همه ما از مطالب تبلیغاتی و الکی که در مورد کسب و کار اینترنتی ... ...

دانلود نرم افزار اندرویدی سوالات ضمن خدمت فرهنگیان محترم

دانلود نرم افزار اندرویدی سوالات ضمن خدمت فرهنگیان محترم

  نرم افزار اندرویدی سوالات ضمن خدمت فرهنگیان محترم این نرم افزار توسط خود ما ساخته شده و در جای دیگری منتشر نشده و اختصاصی می باشد. دیگر نگران ضمن خدمت نباشید با این پکیج ویژه نیازهای شما برطرف خواهد شد یکبار برای همیشه این استرس را از خود دور کنید سوالات را همیشه ... ...

نسخه اصلی و انگلیسی کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶ میلیون دلار تبدیل کنیم؟

نسخه اصلی و انگلیسی کتاب چگونه در ۲۸ ماه ۴۶ هزار دلار را به ۵.۶ میلیون دلار تبدیل کنیم؟

به نام خداوند بزرگ با سلام این نسخه اصلی کتاب است که میتوانید دریافت کنید و به زبان انگلیسی است اما اگر ترجمه کتاب رو میخواهید به پست قبلی فروشگاه مراجعه کنید با تشکر ... ...

آموزش گرفتن وام های ميليوني و میلیاردی + طرحهای خدماتی

آموزش گرفتن وام های ميليوني و میلیاردی + طرحهای خدماتی

آموزش گرفتن وام های ميليوني و میلیاردی + طرحهای خدماتی روشی عملی برای دریافت وام میلیاردی . به همراه طرح توجیهی خدماتی در اين فايل آموزشي تمام روشها ونحوه گرفتن و دريافت وام میلیاردی از وزارت مربوطه و در مدت كوتاه توضيح داده شده است. اين وامها با بهره كم و اقساط بلند ... ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل 100 هزار تومان تضميني

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل 100 هزار تومان تضميني

  سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و ... ...

کسب درآمد روزانه 300 هزار تومان از تلگرام

**قطعا این کاملترین و تخصصی ترین پکیج موجود در بازار هست** وقتش رسیده اما و اگرها را کنار گذاشته و با اطمینان کسب درآمد از تلگرام را شروع کنید… هنوز هم میخوای حسرت یه درآمد عالی و زندگی خوبو داشته باشی؟! چقدر از وقتت رو توی تلگرام و دیگر شبکه های مجازی سر میکنی؟! هنوز هم دیر ...

کتاب آشنایی با سوجوک و موکسا

کتاب آشنایی با سوجوک و موکسا

روش درمانی سوجوك اولین بار در سال 1987 میلادی توسط یك متخصص طب سوزنی به نام دكتر پارك جی وو به دنیا معرفی گردید. كاربرد این روش برای همگان با هر سطحی از دانش امكان پذیر است و خواننده پس از مطالعه كتاب خود تایید خواهد نمود كه بهره گیری از آن كاملاً بی ضرر است.روش درمانی ... ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

آذربایجان غربی، مهاباد، مجتمع تجاری و اداری نور، واحد 341، شتابدهنده کسبوکار کارما

تیچیار، زیر نظر گروهی از متخصصان علوم تربیتی، تکنولوژی آموزشی و آی تی بوده و سعی می‌کنیم در نیازسنجی، یادگیری عمیق‌تر و ارتقا سطح حرفه ای شما گامی برداریم. امید است تیچیار بتواند نیازهای شما را با کمک خودتان تشخیص داده و ...

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما